MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 11821426
nr 1182 1426
EARRINGS
silver, granater, 19th century,
silver, granater, 1800-tal
SEK 100
Monday May 14 2018
at 19:27:04
14/5 10:21:00
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver